Nardo Fotballklubb

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner
Administrasjon Navn Telefon Epost
Daglig leder Sten Stensrud 94 86 68 85 nardofk@online.no
Materialforvalter Geir Eriksen 95 98 58 01 gerix@online.no
Media Marius Reitan Stenvik 91 62 O8 78 nardofkmedia @outlook.com
       
Styret Navn Telefon Epost
Styreleder Elin Stensen 91 76 00 54 elin.stensen@trondheim.kommune.no
Nestleder Arne Rian 98 26 99 64 arne@expoline.no
Styremedlem Heidi Ditlefsen 95 90 31 21 heidi.ditlefsen@visma.no
Styremedlem Tore Resell 98 25 17 61 tore.resell@gmail.com
Styremedlem Tor Erik Munkvold 98 25 17 61 tor.erik.munkvold@stfk.no
1.vara Thomas Haugen 45 48 40 86 thomas.haugen@marintek.sintef.no
2.vara Ole Jonny Thomsen 92 24 69 44 olejt21@hotmail.com
       
Sportslig Utvalg Navn Telefon Epost
Sportslig Leder      
Sportslig Voksen Geir Gjevik 47 68 66 56 nardosenior@gmail.com
Sportslig Ungdom Kjell Inge Stellander 91 67 28 82 kjell-inge.stellander@trondheim.kommune.no
Sportslig Barn Maya Brandås 97 65 16 91 maya78@ntebb.no
Treneransvarlig Stein Blengsli 92 81 83 10 stein.blengsli@hotmail.no
Dommeransvarlig Arnulf Snekvik 40 54 33 41 arnulfsnek@gmail.com
Hovedtrener A-lag Tormod Bjerkeset jr. 95 07 74 52 tormodjr@hotmail.com
Sportslig Damer Gisle Sand 92 23 96 17 gislsand@online.no
       
Senior Navn Telefon Epost
Hovedtrener Tormod Bjerkeset 95 07 74 52 tormodjr@hotmail.com
Trener Morten Ravlo    
Lagleder Geir Gjevik 47 68 66 56 nardosenior@gmail.com
       
Rekrutt/G19 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Thore Bauge    
Trener Sebastian Jessen    
Trener Eivind Grodås    
Lagleder      
       
G16 Navn Telefon Epost
Trener Øyvind Løkke Vie    
Trener Gunnar Sigstad    
Lagleder Ståle Tømmerås 48 21 75 56 stale.tommeras@gmail.com
       
       
       
G14 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Amund Vingelen 92 24 81 54 amund.vingelen@hotmail.com
Trener Arne Rian 98 26 99 64 arne@expoline.no
Trener Stein Blengsli 92 81 83 10 stein.blengsli@hotmail.no
Keepertrener Heidi Pedersen 40 87 95 27 pedersenheidi80@gmail.com
Lagleder/foreldrekotakt Heidi Ditlefsen 95 90 31 21 heidi.ditlefsen@visma.com
       
       
G13 Navn Telefon Epost
Trener Inge Hjelkrem 97 12 11 07 inge.hjelkrem@online.no
Trener Kenneth Sjølstad 90 59 03 11 kenneth.sjolstad@gmail.com
Trener Tom Hagen 95 29 31 13 tom.hagen@hist.no
Lagleder Kjetil Nordahl 99 16 35 17 kjetilnordahl1974@gmail.com
Foreldrekontakt Karen Melhus 41 55 56 85 kamel@statoil.com
       
G12 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Stein Blengsli 92 81 83 10 stein.blengsli@hotmail.no
Trener Erlend Nygård 48 44 34 39 nygarde@hotmail.com
Trener Hans Petter Nilsen 41 41 83 19 hanspett@yahoo.no
Trener Thomas Ofstad 94 14 87 97 thomas.ofstad@no.findus.no
Trener Arne Nypan 92 80 05 13 arne.nypan@sb1finans.no
Foreldrekontakt Guro Stene Knardal    
       
G11 Navn Telefon Epost
       
Trener Stian Solem 95 87 02 07 stian@aalmo.no
Trener Øystein Forseth 91 56 63 90 foroys@hotmail.com
Lagleder Kristin Hofstad 95 87 06 33 hofstad.kristin@gmail.com
Foreldrekontakt Odd Arne Hegseth 95 78 53 30 hegseth@ntebb.no
Foreldrekontakt Bente Matzow Kvithyll   bentematzow@yahoo.no
       
G10 Navn Telefon Epost
Trener Lars Mjøen 90 65 33 40 lars.mjoen@gmail.com
Trener Stian Pedersen 90 82 42 24 stianp1@online.no
Trener Anne Trøen 95 19 76 92 annetro@gmail.com
Lagleder Gørill Ervik 97 95 57 50 gorill@maxbingo.no
Lagleder Vibeke Indergård 91 71 79 02 vibeke.indergard@gmail.com
       
G9 Navn Telefon Epost
Trener Thorkil Kolstad 48 13 21 63 thorkil.kolstad@gmail.com
Trener Ole Jørgen Johnsen 97 10 40 49 ojjohnsen@yahoo.no
Trener Christian Eliassen 95 22 32 03 chr.eliassen@gmail.com
Lagleder Morten Indbryn   morten@indbryn.no
       
G7 Navn Telefon E-post
Trener Tommy Pettersen   pettersen55 @hotmail.com
Trener Joacim A. Kristiansen   joacim @hotwire.no
Trener Marius Reitan Stenvik 91 62 O8 78 nardofkmedia @outlook.com
Lagleder Nina Hopmo   ninahj @live.no
Foreldrekontakt Ingunn Selseth Landrø   ingunnselsethlandro @gmail.com
       
Dame senior/J19 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Kristian Vagnild 45 51 74 01  
Trener Geir Eriksen 95 98 58 01 gerix@online.no
Lagleder Gisle Sand 92 23 96 17 gislsand@online.no
Foreldrekontakt Sissel Nevermo 99 15 57 28 sisselne@online.no
Foreldrekontakt Anita Skarstad 48 24 97 15 anisk@statoil.com
Foreldrekontakt Grethe Arntsen 91 10 81 42 grethe.arntsen@bymisjonen
       
J17 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Fredrik Tømte 99 15 73 40 fredrik.7@hotmail.com
Lagleder Bjørn Bjøru 48 08 30 22 b-bjoeru@online.no
Ass.lagleder Geir Broum 95 13 60 86 geir.broum@gmail.com
       
       
       
J15 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Roger Sundal 98 20 97 56 roger.sundal@maintech.no
Trener Bjørn Erlandsen 91 76 00 98 berland2@online.no
Trener Jan Arve Øverli 98 48 39 71  
Foreldrekontakt Inge Hjelkrem 97 12 11 01 inge.hjelkrem@online.no
       
       
       
J13 Navn Telefon Epost
Trener Bård Birkelund 90 61 75 08 bardbir@hotmail.com
Trener Thomas Erikstad 99 89 89 08 erikstadthomas@gmail.com
Foreldrekontakt Grethe Rønning 90 05 78 07 grethe.ronning@ntebb.no
       
J12 Navn Telefon Epost
Trener Asle Mæhre 93 04 76 37 asle.maehre@gmail.com
Lagleder Merete Husabø 98 25 31 35 merete.husabo@travelvalue.no
Foreldrekontakt Karen Riis 93 01 22 56 riskaren@hotmail.com
       
J11 Navn Telefon Epost
Trener Haldor Samset 99 28 68 54 haldors@gmail.com
Trener Espen Berg   bergespen@hotmail.com
Foreldrekontakt      
       
J9 Navn Telefon Epost
Trener Tommy Pedersen 98 00 00 70 tommy@pedersen.tf
Lagleder Ingrid Haavde Strand 95 29 31 66 ingrid.strand@mac.no
Foreldrekontakt Rolf Sigvart Lein 91 15 32 17 rolf.s.lein@ntnu.no

Finner du feil eller mangler på listen, send en mail til nardofkmedia@outlook.com

 

NARDO FK
POSTBOKS 1632
7430 Nardosletta
Trondheim

 

HEIA NARDO – FOTBAILL É LÆNT

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift