Nardo Fotballklubb

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner
Administrasjon Navn Telefon Epost
Daglig leder Sten Stensrud 94 86 68 85 nardofk@online.no
Materialforvalter Geir Eriksen 95 98 58 01 gerix@online.no
Media Ole Jonny Thomsen 92 24 69 44 olejt21@hotmail.com
       
Styret Navn Telefon Epost
Styreleder Elin Stensen 91 76 00 54 elin.stensen@trondheim.kommune.no
Nestleder Arne Rian 98 26 99 64 arne@expoline.no
Styremedlem Heidi Ditlefsen 95 90 31 21 heidi.ditlefsen@visma.no
Styremedlem Tore Resell 98 25 17 61 tore.resell@gmail.com
Styremedlem Tor Erik Munkvold 98 25 17 61 tor.erik.munkvold@stfk.no
1.vara Thomas Haugen 45 48 40 86 thomas.haugen@marintek.sintef.no
2.vara Ole Jonny Thomsen 92 24 69 44 olejt21@hotmail.com
       
Sportslig Utvalg Navn Telefon Epost
Sportslig Leder      
Sportslig Voksen Geir Gjevik 47 68 66 56 nardosenior@gmail.com
Sportslig Ungdom Kjell Inge Stellander 91 67 28 82 kjell-inge.stellander@trondheim.kommune.no
Sportslig Barn Maya Brandås 97 65 16 91 maya78@ntebb.no
Treneransvarlig Christian Eliassen 95 22 32 03 chr.eliassen@gmail.com
Dommeransvarlig Arnulf Snekvik 40 54 33 41 arnulfsnek@gmail.com
Spillerutvikler Stig Kammen 99 70 54 83 stig.kammen@gmail.com
       
Senior Navn Telefon Epost
Hovedtrener Tormod Bjerkeset 95 07 74 52 tormodjr@hotmail.com
Trener Stig Kammen 99 70 54 83 stig.kammen@gmail.com
Lagleder Geir Gjevik 47 68 66 56 nardosenior@gmail.com
       
Rekrutt/G19 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Thore Bauge    
Trener Arild Vavik 98 22 41 83 arild.vavik1@ntebb.no
Lagleder Ole Bekken 93 63 49 66 obekken@gmail.com
       
G16 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Alexander Aurdahl 98 87 92 15 alex92aur@hotmail.com
Trener Jonas Boulifa 40 32 49 78 jonasbugtene.boulifa@bamble.kommune.no
Lagleder Sten Stensrud 94 86 68 85 nardofk@online.no
       
G14 Navn Telefon Epost
Trener Anders Brunsvik 93 28 73 06 anders.brunsvik@sintef.no
Trener Erik Inge Langbakk 99 64 35 18 erik.inge.langbakk@ime.ntnu.no
Trener Morten Strand 90 83 84 43 mortenstrand95@gmail.com
Trener Geir Fjellås 92 26 26 86 gf@nemitrondelag.no
Trener Morten Wold 90 03 97 20 mortenwold2@gmail.com
Trener Hans Petter Talberg 97 07 99 99 hans.p.talberg@me.com
Lagleder Ståle Tømmerås 48 21 75 56 stale.tommeras@gmail.com
Foreldrekontakt Geir Arne Tangen 98 24 51 42 geir.a.tangen@sintef.no
       
G13 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Arne Rian 41 55 26 88 arne@expoline.no
Trener Stein Roger Arnøy 91 65 69 30 steini_sra@yahoo.no
Trener Erik Bekkadal 47 66 96 96 bekkadalerik@gmail.com
Trener Roger Kaasbøll 90 74 94 99 roger@ncsport.no
Lagleder Heidi Ditlefsen 95 90 31 21 heidi.ditlefsen@visma.com
Foreldrekontakt Robert Åsenhus 47 29 51 52 rob.sorgenfri@gmail.com
       
G12 Navn Telefon Epost
Trener Inge Hjelkrem 97 12 11 07 inge.hjelkrem@online.no
Trener Kenneth Sjølstad 90 59 03 11 kenneth.sjolstad@gmail.com
Trener Tom Hagen 95 29 31 13 tom.hagen@hist.no
Lagleder Kjetil Nordahl 99 16 35 17 kjetilnordahl1974@gmail.com
Foreldrekontakt Karen Melhus 41 55 56 85 kamel@statoil.com
       
G11 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Stein Blengsli 92 81 83 10 stein.blengsli@hotmail.no
Trener Erlend Nygård 48 44 34 39 nygarde@hotmail.com
Trener Hans Petter Nilsen 41 41 83 19 hanspett@yahoo.no
Trener Thomas Ofstad 94 14 87 97 thomas.ofstad@no.findus.no
Trener Arne Nypan 92 80 05 13 arne.nypan@sb1finans.no
Foreldrekontakt Guro Stene Knardal    
       
G10 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Stein Inge Suphellen    
Trener Stian Solem 95 87 02 07 stian@aalmo.no
Trener Øystein Forseth 91 56 63 90 foroys@hotmail.com
Lagleder Kristin Hofstad 95 87 06 33 hofstad.kristin@gmail.com
Foreldrekontakt Odd Arne Hegseth 95 78 53 30 hegseth@ntebb.no
Foreldrekontakt Bente Matzow Kvithyll   bentematzow@yahoo.no
       
G9 Navn Telefon Epost
Trener Lars Mjøen 90 65 33 40 lars.mjoen@gmail.com
Trener Stian Pedersen 90 82 42 24 stianp1@online.no
Trener Anne Trøen 95 19 76 92 annetro@gmail.com
Lagleder Gørill Ervik 97 95 57 50 gorill@maxbingo.no
Lagleder Vibeke Indergård 91 71 79 02 vibeke.indergard@gmail.com
       
G8 Navn Telefon Epost
Trener  Arne Rian 98 26 99 64 arne@expoline.no
Trener Thorkil Kolstad 48 13 21 63 thorkil.kolstad@gmail.com
Trener Ole Jørgen Johnsen 97 10 40 49 ojjohnsen@yahoo.no
Trener Christian Eliassen 95 22 32 03 chr.eliassen@gmail.com
Lagleder Morten Indbryn   morten@indbryn.no
       
Dame senior/J19 Navn Telefon Epost
Trener Markus Ydstie 95 55 48 19 ydstie_63@hotmail.com
Trener Geir Eriksen 95 98 58 01 gerix@online.no
Lagleder Gisle Sand 92 23 96 17 gislsand@online.no
Foreldrekontakt Sissel Nevermo 99 15 57 28 sisselne@online.no
Foreldrekontakt Anita Skarstad 48 24 97 15 anisk@statoil.com
Foreldrekontakt Grethe Arntsen 91 10 81 42 grethe.arntsen@bymisjonen
       
J17 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Arne Inge Stavnesli 99 51 70 65 arneinge@yahoo.no
Trener Pål Munkvold 48 09 50 64 paal.munkvold@adresseavisen.no
Trener Ivar Vågen 91 73 83 00 ivarvaagen@gmail.com
Trener  Mailen Strøm 45 44 16 29 mailen1994@hotmail.com
Lagleder Grethe Wågø 97 00 27 22 gretwaa@online.no
Lagleder Kristin Røe 98 00 94 23 kristin-bratsberg.roe@ou.trondheim.kommune.no
Foreldrekontakt Tove Bastholm 93 60 74 62 tove.bastholm@hotmail.com
       
J15 Navn Telefon Epost
Trener Geir Haldogård 90 97 69 65 ghald@ntebb.no
Lagleder Edgar Aukan 92 49 48 08 edgar@aukan.eu
       
J14 Navn Telefon Epost
Hovedtrener Roger Sundal 98 20 97 56 roger.sundal@maintech.no
Trener Bjørn Erlandsen 91 76 00 98 berland2@online.no
Trener Jan Arve Øverli 98 48 39 71  
Foreldrekontakt Inge Hjelkrem 97 12 11 01 inge.hjelkrem@online.no
       
J13 Navn Telefon Epost
Trener Kent Nicolaisen 95 29 00 56 kenicola@online.no
Trener Thomas Ofstad 94 14 87 97 thomas.ofstad@no.findus.no
       
J12 Navn Telefon Epost
Trener Bård Birkelund 90 61 75 08 bardbir@hotmail.com
Trener Thomas Erikstad 99 89 89 08 erikstadthomas@gmail.com
Foreldrekontakt Grethe Rønning 90 05 78 07 grethe.ronning@ntebb.no
       
J11 Navn Telefon Epost
Trener Asle Mæhre 93 04 76 37 asle.maehre@gmail.com
Lagleder Merete Husabø 98 25 31 35 merete.husabo@travelvalue.no
Foreldrekontakt Karen Riis 93 01 22 56 riskaren@hotmail.com
       
J10 Navn Telefon Epost
Trener Haldor Samset 99 28 68 54 haldors@gmail.com
Trener Espen Berg   bergespen@hotmail.com
Foreldrekontakt      
       
J9 Navn Telefon Epost
Trener Tommy Pedersen 98 00 00 70 tommy@pedersen.tf
Lagleder Ingrid Haavde Strand 95 29 31 66 ingrid.strand@mac.no
Foreldrekontakt Rolf Sigvart Lein 91 15 32 17 rolf.s.lein@ntnu.no

Finner du feil eller mangler på listen, send en mail til olejt21@hotmail.com så får vi rettet opp!

NARDO FK
POSTBOKS 1632
7430 Nardosletta
Trondheim

 

HEIA NARDO – FOTBAILL É LÆNT

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift