Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
27.06 18:00 B
Molde - Nardo G19-1 -
30.06 15:00 Nissekollen Kunstgress 11er H
Nardo Menn 2 - Rørvik -
11.08 14:00 Rørvik kunstgress B
Rørvik - Nardo Menn 2 -
19.08 19:30 Nissekollen Kunstgress 11er H
Nardo Menn 2 - Namsos -
26.08 20:00 TOBB ARENA Levanger B
Levanger 2 - Nardo Menn 2 -
23.06 14:00 Lundavoll gras B  
Ørland - Nardo Menn 2 -  
19.06 20:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo G19-1 - Steinkjer -  
16.06 14:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo Menn 2 - NTNUI -  
12.06 21:00 Ruta Arena B  
Strindheim TF - Nardo G19-1 -  
11.06 20:00 Nye Blinkbanen B  
Stjørdals-Blink 2 - Nardo Menn 2 -  
20.10 14:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo Menn 2 - Ørland -  
13.10 14:00 Koteng Arena B  
NTNUI - Nardo Menn 2 -  
07.10 20:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo Menn 2 - Stjørdals-Blink 2 -  
29.09 14:00 Elman stadion B  
Vuku - Nardo Menn 2 -  
22.09 18:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo Menn 2 - Kvik -  
16.09 20:00 Framnes Kunstgress B  
Fram - Nardo Menn 2 -  
09.09 18:00 CSK Varmbo arena B  
Charlottenlund - Nardo Menn 2 -  
02.09 20:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo Menn 2 - Vanvik -  
26.08 20:00 TOBB ARENA Levanger B  
Levanger 2 - Nardo Menn 2 -  
19.08 19:30 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo Menn 2 - Namsos -  
11.08 14:00 Rørvik kunstgress B  
Rørvik - Nardo Menn 2 -  
30.06 15:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo Menn 2 - Rørvik -  
27.06 18:00 B  
Molde - Nardo G19-1 -  
23.06 14:00 Lundavoll gras B  
Ørland - Nardo Menn 2 -  
19.06 20:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo G19-1 - Steinkjer -  
16.06 14:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo Menn 2 - NTNUI -  
12.06 21:00 Ruta Arena B  
Strindheim TF - Nardo G19-1 -  
11.06 20:00 Nye Blinkbanen B  
Stjørdals-Blink 2 - Nardo Menn 2 -  
10.06 16:30 Grong Sparebank banen KG B  
Namsos - Nardo G19-1 1 - 2  
05.06 20:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo G19-1 - Ranheim TF 3 - 0  
03.06 20:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo Menn 2 - Vuku 1 - 2  
29.05 20:00 TOBB Arena Sør B  
Tiller - Nardo G19-1 4 - 5  
26.05 14:00 Rosenborgbanen 11er B  
Kvik - Nardo Menn 2 2 - 3  
23.05 18:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo G19-1 - Strindheim TF 2 - 0  
19.05 14:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo Menn 2 - Fram 7 - 0  
15.05 20:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo G19-1 - Levanger 2 - 4  
13.05 18:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo Menn 2 - Charlottenlund 1 - 1  
08.05 20:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo G19-1 - Stjørdals-Blink 2 - 4  
05.05 14:00 Skavelmyra B  
Vanvik - Nardo Menn 2 4 - 0  
01.05 20:00 Byåsen Arena B  
Byåsen TF - Nardo G19-1 3 - 2  
29.04 20:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo Menn 2 - Levanger 2 1 - 2  
25.04 20:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo G19-1 - Verdal 3 - 0  
14.04 14:00 Grong Sparebank banen KG B  
Namsos - Nardo Menn 2 5 - 2  
10.04 20:00 Coop Arena B  
Verdal - Nardo G19-1 0 - 1  
03.04 20:00 Nissekollen Kunstgress 11er H  
Nardo G19-1 - Orkla 2 - 2  
27.03 20:00 Mersalg Arena B  
Hommelvik - Nardo G19-1 1 - 8  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift